chevron-up chevron-down search
Penning meester van het jaar 2015

Top 250

# Penningmeester Sportclub Sporttak Plaats sportclub
1 Peter Vroon Triade Korfbal Nieuwpoort
2 F. Beemster Scouting Sint Lidwina Welpen Venhuizen
3 Kurt Findhammer DSV Dance Impression Stijldansen Hoorn
4 Ben Jordens Steeds Voorwaarts Wandelvereniging Velp gld
5 Mandy Suter Dom City Dolls Roller Derby Utrecht
6 Antwan van Keulen DV Dancing Kids Danssport Nistelrode
7 Francisca Brinkhof De Boomtoppers Twirlen Heerhugowaard
8 John Ursem VPG de Vrije Teugel Paardrijden voor ruiters met e Waarland
9 Hans Beurskens Landelijke Rijvereniging Goirle Hippische Sport Goirle
10 Marga van Bommel Twirl vereniging The Maranto's Baton Twirling en dans Ter Heijde aan Zee
11 Jan Bockhoven March & Showband Rheden Muziek Rheden
12 Patrick Griess Zv Scholtenhagen Zwemmen Haaksbergen
13 Duke Dominicus van den Bussche Vliegclub Hoogeveen zweefvliegen Hoogeveen
14 Piet Sprangers rvs de Kleine Heraut paardensport Rijen
15 Désirée Kok Winkel's Harmonie Harmonie orkest Winkel
16 Stefan Budding Dansgarde Dans Ooij
17 Martine Reijm LR&PC Leeghwater Hippische sport De Rijp
18 Michael Lansing Sullivans green Sevilla Honk- softbal Monnickendam
19 Menno van Gijssel Zwem- en PoloClub Woerden Zwemmen en Waterpolo Woerden
20 Arend ten Velde stichting Jeugdcarrousel jeugdwerk Zundert
21 Ronny Buiting PSV Honk- en Softbalclub Honkbal/softbal Eindhoven
22 Dian Versteeg v.v. Altena voetballen Nieuwendijk
23 Ria van Dartel PC en LR RAALTE paardensport Raalte
24 Ronny Ossenblok TC Hooghei Tennis Zegge
25 Rien van der Velden Handboogvereniging L'Union Handboogschieten Liempde
26 Jos de Kok SV Conventus Korfbal/handbal Zwijndrecht
27 Jo Kurstjens HSV de Paardenvriend paardensport Reuver
28 Irma Hilhorst Van Bekkum Bridge Bridge Amersfoort
29 Greet de Rooij Ons Genoegen Judo, Wandelen, Twirlen, Go Amsterdam
30 Menno Smits Musical vereniging Westend Musical Hoorn
31 Jeroen van de Bovenkamp Volleybal Vereniging Vosta Volleybal Enschede
32 Rob Noldus BC United Badminton Venlo
33 Johan van de voort kindervakantieweek jeugdwerk mierlo-hout. / helmond
34 Henry Geesink Evc Enschede show en marchingband Enschede
35 May Linssen BCM '97 Badminton Maasbracht
36 Bert van den Burg U.S.F.V. Jungle-Speed Floorball Utrecht
37 Chantal Rietvink Zaanse bowling vereniging Bowlen Zaandam
38 Marcel Jong sv Westfriezen Voetbal-handbal Zwaag (gem. Hoorn)
39 Bianca Arts St.Jan Paardensport Merselo
40 Bert de Jong Schietverening de Heerlijkheid schietsport Gameren
41 Frans van Eenennaam Damclub Den Haag dammen Den Haag
42 Frank Hakvoort Handbalvereniging ERIX Handbal Lichtenvoorde
43 Pieter Hilferink DSV Dance Explosion Formatie dansen Arnhem
44 Pierre Muijrers STB Landgraaf Atletiek Landgraaf
45 Bram Van der Stegen Don Quishoot (Studenten) Hockey Eindhoven
46 Dirk Prins COVS De Langstraat voetbalscheidsrechter Waalwijk
47 Laura Hoogenberg Impact Colorguard Sneek
48 Inge Heuvelman DeVolCo'88 Volleybal Deventer
49 Wouter van de Donk E.S.R. Thêta Roeien Eindhoven
50 Frank oude Breuil Stichting Weemselerveld outdoor activiteiten Albergen
51 Monique Pouwels Exempel Drumfanfare Empel
52 Andre Zijl JHC Stix Hockey Joure
53 Peter Schrama Drum- en Showband Adest Musica Muziek Sassenheim
54 Jopie van de Ven KV Vessem Korfbal Vessem
55 Zef Beugels WillemTell sc handboogschieten Hoensbroek
56 Carolien Sengers KPJ Nederwetten jeugdvereniging Nederwetten
57 Harko Braam BV Jahn II Basektball Stadskanaal
58 jackie Teeuwen Rood-Wit'67 Voetbal Budel-Dorplein
59 Judith van Ekeren IJsland Rijders Noord IJslandse paardensport Exloo
60 Karin Bruggink Hv Atlantis Dronten Handbal Dronten
61 Alphons Consemulder HBS Lindenheuvel Handboogschieten Geleen
62 Linda Santing C.V. Kainbongels diverse activiteiten organiser Emmer-Compascuum
63 Onno Bakker Basketballvereniging Pluto basketball Wageningen
64 Caroline van Vegchel Voltigevereniging de Wittegheit voltige Odiliapeel
65 Adrianus Oostvogels Stella Maris Duikvereniging Roosendaal
66 Jari Kamphuis ZPV Piranha Zwemmen, Waterpolo, Duiken, On Enschede
67 Marian Overduin ponyclub de Waaghalsjes Paardensport:dressuur en sprin Hoevelaken
68 Piet Scholten ZPC de Rog Zwemmen & waterpolo Weert
69 Richard van der Wissel Reddingsbrigade Heerhugowaard Reddingsbrigade / zwemmen Heerhugowaard
70 Maaike ter Borg NSBC Stuban Badminton Nijmegen
71 Marcel Wubs KV Stadskanaal '74 Korfbal Stadskanaal
72 Marjan Engelen Tuindorp Wageningen Speeltuin Wageningen
73 Coran Bakker Stichting Jeugdwerk Obdam jeugd en jongerenwerk Obdam
74 Dave van Toor sv Excelsior Zetten Balsport / Voetbal Zetten
75 Sam Koch USV Protos Volleybal Utrecht
76 Martin van Loo Zwemvereniging NIMO Landgraaf Westrijdzwemmen Landgraaf
77 Daniel Boekel VV Winkel voetbal Winkel
78 Anja Spring in t Veld-Koopmans Het Veluws Ros Verschillende disciplines Ermelo
79 Marjan van Weerdenburg PSV Jan van Amstel Paarden vereniging Schijndel
80 Rob Dereumaux FC Heikanters Voetbal Waalre
81 Wendel de Haan A.L.S.R.V. Asopos de Vliet Roei vereniging Leiderdorp
82 Geeske Veldman NSRV Jolly Jumper Paardrijden Nijmegen
83 Ans Puper AV Statina Atletiek Culemborg
84 Leo Op 't Hoog Harmonievereniging Rotterdam aan Zee muziekvereniging Hoek van Holland
85 willem bergwerf soli deo gloria harmonie zaandam
86 Yvette Schut-Buitenkamp CV de Rare Schutters carnavalsvereniging Den Bosch
87 Janeri Fröberg NSAV 't Haasje Atletiek Nijmegen
88 André Dieker zwemclub 't Tolhekke wedstrijdzwemmen Steenwijkerwold
89 Rienk van der Meer Tennisvereniging Schatzenburg tennis Menaam
90 Luc Aangenendt vv Tamar volleybal Eindhoven
91 Jan Willem Jeuring VV Buinen Voetbal Buinen
92 albert drenthen KEV Vriezenveen Turnen , jazz , volleybal ,acr Vriezenveen
93 Arjan Huls Onstwedder Boys voetbal Onstwedde
94 Laura van Erp E.S.V.V. Pusphaira Voetbal Eindhoven
95 Karsten Koopman The Setfighters volleybal Zaandam
96 Anneke van de Klundert ttv Belcrum Tafeltennis Breda
97 Lennert Kulker Scouting Pius XII Leidschendam watersport Leidschendam
98 Marjolein boezel pc Varus paardensport varsseveld
99 Bea Theeuwen De Vriendschap Handboog schieten Mierlo
100 Hanita Ruijgrok Sportvereniging Abbenes voetbal en tennis Abbenes
101 Jeroen Hengeveld vv Weerdinge voetbal Weerdinge
102 Hans Coolen Poona64 Leeuwarden Badminton Leeuwarden
103 Guus Sikkema Roeivereeniging Nautilus Roeien Rotterdam
104 Jacqueline Mouthaan Gymnastiekvereniging Willen Is Kunnen Gymnastiek Groot-Ammers
105 Ellen Matla Stichting Corda Vocale Zangkoor Voorburg
106 Clemens Bokkers Paardensportvereniging In den Bosch Paarden en pony vereniging Lichtenvoordde
107 Carla van Koulil AV Phoenix Atletiek Utrecht
108 Arie Zoutewelle Bridgeclub "de Honneur " Bridgen Sprang-Capelle
109 wim van den berg vmhc spitsbergen Hockey veenendaal
110 Jakob Zwik S.V. Merna Handbal Wehe den Hoorn
111 Petra Bennachio Lr en pc De Slotruiters paardensport Abcoude
112 Cindy Coffa BC Olympia'56 Badminton Tegelen
113 Anja Vis Schaakclub Oud Zuylen schaken Utrecht
114 Evelien Land w.s.v. Admiraal van kinsbergen Zeilen/haven Elburg
115 Gerben de Vocht Rsv Roosendaal Paardensport Bennekom
116 Hans Wiggers Amantius Drumfanfare 's-Hertogenbosch
117 Karin van Tongerlo Bommelerwaardse Paardendag Paardensport Ammerzoden
118 Bich Phuong Nguyen GSBV De Groene Uilen Basketbal Groningen
119 Carla Verbruggen-Oosterom NOV-Potvis Onderwatersport vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel
120 Laurens Honig D.M.H.C. Shinty Hockey Driebergen-Rijsenburg
121 Ruud Theuws Handbalvereniging Bergeijk handbal Bergeijk
122 Manfred Besselink SV Basteom voetbal steenderen
123 Henk Götschenberg VJB Smoke Eaters ijshockey Geleen
124 Wim Lubbers Sportvereniging Kleine Sluis Voetbal Anna Paulowna
125 Emiel Bunck Ttv Play Fair Tafeltennis Leimuiden
126 Jasper Zoet De Treffers Tafeltennis Roelofarendsveen
127 Paul Schaddé van Dooren Basketbalvereniging Grasshoppers Basketbal Katwijk aan Zee
128 Jeroen Meijvis Goodflooring-H.M.C. Raamsdonksveer Handbal Raamsdonksveer
129 eric pierens Stedelijke Harmonie Harderwijk Muziek en cultuur Harderwijk
130 Rob de Leeuw BV Hoofddorp Basketball Hoofddorp
131 Marloes Geurts V.C. Patrick volleybal Echt
132 Ricardo Smits T.V. Molenschot Tennis Molenschot
133 Geertje Klok ERV Thyro roeien Enschede
134 Jopie Jacobs Jeu de boules club dongen jeu de boules Dongen
135 Rob Graumans Tennisvereniging 't Gouwtje Tennis Midwoud
136 Mike de Bruijn S.V. ZDH Voetbal Den Hoorn, Texel
137 Toon Tompson GV Voorwaarts Gymnastiek en Turnen Veldhoven
138 Arie Kransse Dordrechts Philharmonisch Orkest Muziek maken Dordrecht
139 Erica Bultman Volleybalvereniging Set Up Volleybal IJsselmuiden
140 Roel van der Velde AFC Appelscha badminton Appelscha
141 Janet Copier PSV WeesperVechtRuiters Paardensport Weesp
142 Rob van Dijk sv Zeeburg Handbal Diemen
143 Steffen Swarts v.v. Veendam 1894 Voetbal Veendam
144 Marc van der Zande Modelvliegtuigsprt Vereniging Almere Modelvliegen Almere
145 Wim Petersen WIJHKO Volleybal De Wijk
146 Rob Vos Zandvoortse Reddingsbrigade Reddingsbrigade Zandvoort
147 Erik Hoving Scheidsrechters Vereniging District Utrecht voetbal scheidsrechters Utrecht
148 levien van vlimmeren de losse feeter wandelsport wandelsport etten-leur
149 Jan Seelaar K.B.O. vereniging voor Senioren 50 + Lage Zwaluwe
150 Rene Pot Reddingsbrigade Zwolle zwemmen Zwolle
151 Jooske Visser Tornado handbal Heerhugowaard
152 Jan van de Wiel LTC Aalburg tennis Genderen
153 Ingrid van Tilborg River Trotters Basketball Hardinxveld-Giessendam
154 Ronny vam Merrienboer Badminton vereniging Shot Badminton Roosendaal
155 Johan Mourits C.k.v. Reehorst'45 Korfbal Ede
156 Diana Huibers Korfbal Kesteren Korfbal Kesteren
157 Mark van Oorschot TV Krego Tennis Kruisland
158 Toon van Roon bowling vereniging waarland bowlen Waarland
159 Heleen Sonneveld Ruitervereniging Rozenburg Paardrijden Rozenburg
160 Niels Kuil SGHA Waterpolo Heerenveen
161 Johan van Dam OKK gymnastiek Hardinxveld-Giessendam
162 Jim Walsarie Wolff l.t.c. DOS Tennis Vlissingen
163 Martijn Meulemans MZ&PC De Fuut Zwemmen en Waterpolo Maarssen
164 Johan de Jong kv Sios korfbal Wolvega
165 Perry van den Hoogen Boules de Boeuf Petanque Oss
166 Willem Helming Blok'71 Volleybal Ulft
167 Arie Bok ZVDO 74 Zwemmen Wijk en Aalburg
168 André de Hond Honk- en softbalcombinatie (HSC) Tilburg honkbal en softbal Tilburg
169 Levien van Vlimmeren wandelvereniging De Losse Feeter wandelsport Etten-Leur
170 Eshter Klumpers DKC Korfbal Delft
171 Carola Karnebeek Tonido Turnen/gymnastiek Valkenswaard
172 lammie benjamins-zomer sv hodo voetbal en handbal hollandscheveld
173 John Dick ADC Volleybal Stein
174 Jan Doosje Hockeyclub Hellendoorn Nijverdal hockey Nijverdal
175 Marko Mattheij tafeltennisvereniging Alexandria '66 Tafeltennis Rotterdam
176 Ruud Duijker Jeu de Boules Vereniging 'De Meteoor' Petanque / Jeu de Boules Amsterdam
177 Gerwin Witlox TC Boemerang Tennis Kaatsheuvel
178 Niels Eriks SVD Handbal Breedtesport Handbal Dalfsen
179 Arjan van Dijk Chr. Drum en Showfanfare Door Vriendschap Sterk Muziekvereniging Katwijk aan Zee
180 Leone de Boed TV Menheerse Tennissen Middelharnis
181 Jos Peusen Conventus'03 Voetbal Koningsbosch
182 Rick de Heer c.k.v. Tweemaal Zes Korfbal Maartensdijk
183 Caroline van der Klooster Raak de Roos Schietsport Ouddorp
184 Mark van de Ven R.K.V.V. DEM Voetbal Beverwijk
185 Wil Bosman Korfbalvereniging DSC Korfbal Eindhoven
186 Ruud Smit TC Runa tennis Ruinen
187 Michel Heemskerk CKV KVS/Maritiem Korfbal Scheveningen
188 Rene Bootsveld Sportclub Deventer voetbal Deventer
189 Gert Schoemaker SJO Jeugdvoetbal Zuidwolde Voetbal Zuidwolde
190 Mark Remstedt Stichting Topjudo Kenamju Judo Haarlem
191 Ella Riedijk rtv Deuce Again Tennis Rotterdam
192 Peter Doting MHC GHBS Hockey Groningen
193 Lodé van Beelen Hockey Club Catwyck Hockey Katwijk aan Zee
194 Frank Kaiser Hilversumse Roeivereniging Cornelis Tromp Roeien Hilversum
195 Truus Verbakel HZV Lutra Zwemmen Helmond
196 Hilde van Oosten BC Kom..Kom Maer Bridge Voorburg
197 Ton Lamers Nijmeegse reddingsbrigade zwemmen, varen nijmegen
198 eugene La Haye VC Spaarnestad volleybal Haarlem
199 Stefan Develing S.V. Loosduinen voetbal Den Haag
200 Simon van Rookhuizen Dem atletiek Beverwijk
201 Jorn Mieog HV Verburch Handbal Poeldijk
202 Karl Rambach AV Wijchen Atletiek Wijchen
203 Anja de Voer Stichting Judosport Oost Judo Enschede
204 Stef Loos Nijkerkse Tennis Club tennis Nijkerk
205 Joyce Dittmar-Cerdijn KV Tempo Korfbal Alphen aan den Rijn
206 Mieke Nijbroek RGV Tempo Gymnastiek Vereniging Winterswijk
207 Henk Althuizen Zwemvereniging De Deurnese Watervrienden zwemmen Deurne
208 Johan Roomer v.v. Papendrecht Voetbal Papendrecht
209 Gijs Kamperman Volleybal Club Varsseveld Volleybal Varsseveld
210 Ger Hesen RKsv Wittenhorst Voetbal Horst aan de Maas
211 Huub van Turnhout SBC Hart van Brabant Senioren biljart Berkel-Enschot
212 Mariska van Harn Veenendaalse Tennis Club Tennis Veenendaal
213 René van de Akker TV Hertog Jn Tennis Erp
214 Freek Vorthoren Kozakken Boys Voetbal Werkendam
215 Mark Beemster s.v. Spartanen voetbal en handbal Wognum
216 Lianne Blaauw V.Z.V. Njord Zwemmen Veldhoven
217 Chris Methorst TV Tegenbosch tennis Eindhoven
218 Ginand Bras SV Gramsbergen Voetbal Gramsbergen
219 Louis van Uden EMHC hockeyvereniging Eindhoven
220 Sandra Bloemberg-Aardema ESCA Zwemmen wedstrijdzwemmen, recreatief z Arnhem
221 Aad van der Berg TC Noordwijk tennis Noordwijk
222 Erick van Engeland HC Klein Zwitserland Hockey Den Haag
223 Rob Tolstra HSV ODIN '59 Voetbal Heemskerk
224 Hein Oerlemans Zwaluw VFC Voetbal Vught
225 Richard van der Giessen vv vuren voetbal vuren
226 Ingrid Daanen MHCB Hockey Beuningen
227 Lucas de Rooij Golfvereniging Spandersbosch Golf Hilversum
228 Miriam Linthorst asv Atletics Nijverdal Atletiek en Survival Nijverdal
229 Rik Bijl voetbalvereniging Hoogeveen voetbal Hoogeveen
230 Leonie Koning LTV Maarn Tennis Maarn
231 Dennis Hennipman HSSC'61 Voetbal Hei - en Boeicop
232 Rini Roovers VV Oosterhout voetbal Oosterhout
233 hessel romeijn ZZ en PC de IJsselmeeuwen zwemmen zutphen
234 Christine Vilier G.V. Elistha gymvereniging Elst
235 Kees Noordhuizen vvSEP voetbal Delft
236 Mat Stekhuizen DVS Voetbal Waalre
237 Ton Den Ouden VV Bergambacht Voetbal Krimpenerwaard
238 René Vries LTC Vleuten de Meern Tennis De Meern
239 Ron Bijleveld K.G.B. Voetbal Bovenkarspel
240 Allaert Evers MHC Fletiomare Hockey Vleuten
241 Bas Hessels MHC MEP hockey Boxtel
242 John M. Reijnders Vereniging Dordrechts Museum Cultuur Breed (Schilderijen et Dordrecht
243 Steven Blom PRO PATRIA gymsport Zoetermeer
244 Walter Beks Hockeyclub Geel-Zwart Hockey veghel
245 Stef van Kleef Always Forward Voetbal Hoorn
246 John Brouwer LTC Festina Tennis Amsterdam
247 Bram Hijdra svDSO Voetbal Zoetermeer
248 Wim Hofmeister RKSV Pancratius Voetbal Badhoevedorp
249 John Vermeulen SV Houten Voetbal Houten
250 Jan Hoitink Tukkertocht Albergen wandelsport evenement Albergen